Bikers-Shop.pl Ryki – dealer marki RXF w województwie lubelskim

Salon Bikers-Shop.pl znajduje się w Rykach przy ulicy Żytniej 8. Bikers-Shop.pl jest jedynym w województwie lubelskim dealerem marki RXF. W asortymencie salonu znajdziemy również Pit Bike’i marek MRF oraz KAYO, a także kaski, ubrania, akcesoria, części zamienne, chemię oraz wszystkie inne rzeczy, których potrzebuje każdy motocyklista.

Nasz sklep powstał z pasji oraz potrzeby zaistnienia sklepu motocyklowego na lokalnym rynku. Gdy zaczynaliśmy, najbliższe sklepy znajdowały się w dużych miastach takich, jak Lublin, Radom, czy Warszawa. Nasze początki to sprzedaż przede wszystkim drobnych akcesoriów motocyklowych, później systematycznie powiększaliśmy swoją ofertę o ubrania, kaski, akcesoria. 

Sklep stacjonarny, w którym znajdujemy się obecnie, powstał w  2016 roku. – mówi Weronika Wójcik, współwłaścicielka Bikers-Shop.pl – Pit Bike’i trafiły do naszej oferty jesienią ubiegłego roku. Stało się to za sprawą naszej siedmioletniej córki, która zimą kręciła nam przysłowiową “dziurę w brzuchu”, że ona też chce taki motocykl, ale taki mały dla niej, a nie duży, jakie mają rodzice. Wybór padł na MRF 120RC, a przy okazji kupiliśmy i po Pit Bike’u dla siebie, odkrywając jaka to fajna zabawa. Po niedługim czasie Pit Bike’i znalazły się w ofercie naszego sklepu.

W okolicy Bikers-Shop.pl znajdują się tory w Hucie Zadyskiej oraz Gołębiu. Kawałek dalej na motocyklu można pojeździć w Rokitnie lub Nowodworze.

Bikers-Shop Ryki możecie znaleźć w mediach społecznościowych:

Bądź na bieżąco