Zawody RXF MOC RYWALIZACJA WYNIK

POZNAJ NASZE MODELE

Dopasuj mini crossa do swoich potrzeb
  • Pit Bike RXF Mini
  • Pit Bike RXF Open 125
  • Pit Bike RXF Junior
  • Pit Bike RXF Open 150
  • Pit Bike RXF Freeride
RXF mini 50 px 2

Pit Bike RXF Mini

Jeżeli zależy Ci na porządnym sprzęcie, który spełni Twoje wymagania, wybierz Pit Bike RXF Mini. RXF Mini został zaprojektowany we Francji. Konstrukcja tego modelu zapewnia kierowcy maksymalną swobodę ruchu. Wszystkie komponenty zostały umieszczone tak, aby nie przeszkadzały podczas jazdy.
RXF-OPEN-125 (1)

Pit Bike RXF Open 125

RXF wprowadził kilka zmian w Pit Bike’u RXF Open 125. Zmienił się rozmiar i ogólny design tego modelu. Dzięki modyfikacjom RXF Open 125 swoim wyglądem przypomina motocykle, które możemy podziwiać podczas mistrzostw świata w motocrossie.
RXF Junior 110 2021 px 2

Pit Bike RXF Junior

Pit Bike RXF Junior, tak samo jak inne RXF’y, przypomina pojazdy biorące udział w światowych wyścigach! Jest to sprzęt najwyższej klasy, który będzie Ci służył przez wiele lat.
RXF Open 150 2021 px 2

Pit Bike RXF Open 150

Dzięki modyfikacjom RXF Open 150 swoim wyglądem przypomina motocykle, które możemy podziwiać podczas mistrzostw świata w motocrossie.
RXF freeride 150 px 2

Pit Bike RXF Freeride

Pit Bike RXF Freeride to nowy model motocykla, który wyróżnia się spośród innych motocykli tego typu dostępnych na rynku. Siedzisko tego Pit Bike’a jest całkowicie niezależne od plastików i można je zdemontować w niecałe 30 sekund. Stopka Freeride’a to jeden, stabilny element, tak samo jak pedał.