Na jakim modelu możesz pojechać w zawodach? Sprawdź!

rxf zawody
Sezon nabiera tempa! Za nami inauguracja, a już w najbliższy weekend, 29 maja odbędzie się druga runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road. Tym razem wielkie ściganie czeka nas na torze w Głażewie. Jaki sprzęt marki RXF będzie odpowiedni do startu w zawodach? Sprawdź!

Stworzony do wygrywania – Open 150
RXF Open 150 zaprojektowany został z myślą o prawdziwej rywalizacji na torze. Model Open 150 dostępny jest w dwóch wersjach: terenowej oraz asfaltowej.Zastosowano w nim silnik o pojemności 146cc i mocy 12 koni mechanicznych, który zadowoli nawet doświadczonych i wymagających zawodników. Open 150 posiada manualną skrzynię biegów. Na tym motocyklu możesz pojechać zarówno w Pucharze, jak i Mistrzostwach Polski Pit Bike. Wystartujesz na nim w klasach: Pit Ladies, Stock 150, Stock 150 Junior, Super Pit, Masters, Amator, oraz Lite 150. Open 150 poprowadzi Cię do zwycięstwa!

RXF OPEN 150 Zawody

Dla miłośników nieco większego sprzętu – Freeride 150
Choć RXF Freeride 150 jest motocykl dla osób lubiących jazdę w wymagającym terenie, to świetnie sprawdzi się również tym, którzy są spragnieni sportowej rywalizacji. Jeżeli chcesz wziąć udział w zawodach na tym Pit Bike’u, na kołach 17/14” możesz wystartować nim w klasach: Masters, Bigy oraz Amator. Freeride 150 został wyposażony w niezawodny silnik o pojemności 146cc i mocy 12 koni mechanicznych oraz manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Freeride 150 poradzi sobie w każdym otoczeniu.

Doskonały na początek – Mini 50 

RXF Mini 50 został zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z motocyklami. Mini 50 jest najmniejszym Pit Bike’m w gamie RXF. Ten model jest najlepszym wyborem dla maluchów w wieku do 6 lat. Napędza go silnik o pojemności 60cc i mocy 4 koni mechanicznych. Atutem tego pojazdu jest między innymi regulowana manetka gazu. W modelu Mini 50 zastosowano automatyczną skrzynię biegów, która zdecydowanie ułatwi dziecku w stawianiu pierwszych motocyklowych kroków, a dzięki elektrycznemu rozrusznikowi, mały rider nie będzie miał problemu z uruchomieniem motocykla. Na Mini 50 Twoje dziecko co prawda nie będzie mogło wystartować w zawodach, jednak będzie miało możliwość pojechania w jazdach pokazowych.

RXF Mini 50 Zawody 2
Bądź na bieżąco